Spółka DEKORDOM powstała w wyniku połączenia pasji, wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia w branży okładzin podłogowych. Naszym celem jest usatysfakcjonowanie klienta na każdym etapie realizacji zamówienia. Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem! Działamy globalnie – jesteśmy prężnie rozwijającym się importerem oraz eksporterem produktów o uznanej i ugruntowanej światowej renomie. Działamy na rynku tradycyjnym, nowoczesnym oraz internetowym. Oferujemy profesjonalny montaż i fachowe doradztwo. Posiadamy również detaliczne sklepy stacjonarne, w których dodatkowo oferujemy usługi z zakresu obszywania oraz montażu wykładzin i dywanów. Nasza oferta skierowana jest do: Klientów hurtowych Klientów indywidualnych i detalicznych Inwestorów Montażystów, architektów, projektantów Szkół i instytucji

Dekordom, właściciel marki Dywania to lider branży wyposażenia wnętrz. Firma od lat zajmuje się sprzedażą wykładzin podłogowych, dywanów oraz artykułów dekoracyjnych. W naszej ofercie znajdą Państwo wykładziny dywanowe, PCV , obiektowe i domowe oraz dywany syntetyczne i wełniane.

Ponadto oferujemy usługi z zakresu obszywania, montażu oraz czyszczenia wykładzin i dywanów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych produktów.