Materiał
100% Polipropylen
Gramatura
230 g/m2
Właściwości antyelektrostatyczne
2kV
Grubość
2,00 mm
Struktura
Igłowa
Klasa ogniowa
Bfl-s1
18 lat doświadczenia w doborze podłóg.
Od 2008 roku pomagamy klientom trafnie dobrać dywany, wykładziny i panele do ich wnętrz.
Bezpośrednie połączenia z fabrykami.
Kupujemy bliżej źródła, dzięki czemu oferujemy konkurencyjne ceny bez zbędnych pośredników.
4,6/5 w opiniach klientów
Sprawdź, dlaczego tysiące osób zaufało naszej ofercie i dołącz do grona zadowolonych klientów.
Dostawa
U Ciebie zwykle za 1-3 dni od 19,99 zł
Wykładzina igłowana Rewind to nowoczesne rozwiązanie przeznaczone do szybkiego, estetycznego i funkcjonalnego wykończenia podłogi. Sprawdzi się zarówno podczas wydarzeń, targów, wystaw i ekspozycji, jak również w przestrzeniach komercyjnych, biurowych, usługowych oraz użytkowych. Jej prosta, elegancka struktura pozwala łatwo dopasować ją do różnych aranżacji, bez względu na charakter wnętrza.
Produkt został zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowania, trwałości oraz bardziej odpowiedzialnym podejściu do materiałów. Rewind wykonany jest z jednego rodzaju wysokiej jakości materiału, co ułatwia jego późniejszy recykling. Wykładzina produkowana jest bez użycia lateksu, dzięki czemu stanowi praktyczną alternatywę dla tradycyjnych wykładzin stosowanych w przestrzeniach tymczasowych i stałych.
Wykładzina Rewind bardzo dobrze sprawdzi się w miejscach, gdzie liczy się szybki efekt, schludny wygląd oraz praktyczność. Może być stosowana na stoiskach targowych, w salach ekspozycyjnych, showroomach, biurach, lokalach usługowych, ciągach komunikacyjnych, recepcjach, przestrzeniach wystawowych oraz podczas różnego rodzaju wydarzeń. Dzięki swojej konstrukcji zapewnia estetyczne wykończenie podłogi i pomaga stworzyć uporządkowaną, profesjonalną przestrzeń.
Rewind to wykładzina dla osób, które szukają produktu łączącego funkcjonalność, estetykę i odpowiedzialniejsze podejście do materiałów. Jej uniwersalny charakter pozwala wykorzystać ją zarówno przy aranżacjach tymczasowych, jak i w codziennym użytkowaniu. To dobry wybór wszędzie tam, gdzie podłoga ma wyglądać schludnie, profesjonalnie i być gotowa do intensywnego użytkowania.
Produkt sprzedawany jest jako wykładzina cięta z rolki. Przed zakupem należy dokładnie sprawdzić potrzebny wymiar oraz sposób zamawiania podany w ofercie.
Materiał
100% Polipropylen
Gramatura
230 g/m2
Właściwości antyelektrostatyczne
2kV
Grubość
2,00 mm
Struktura
Igłowa
Klasa ogniowa
Bfl-s1