Gramatura
2200 g/m2
Dodatkowe informacje
Można stosować na ogrzewanie podłogowe
Kraj Pochodzenia:
Serbia
Grubość
2,20 mm
Warstwa użytkowa
0,50 mm
Kolor
Jasno szary
Klasa ogniowa
Bfl-s1
Wzór
Imitacja betonu
49,90 zł /m2
WYKŁADZINA OBIEKTOWA PCV TITAN JASNO SZARA
Wykładzina obiektowa PCV Titan w kolorze jasnoszarym to uniwersalne i eleganckie rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w domu, biurze czy przestrzeniach komercyjnych. Jasny, neutralny odcień dodaje wnętrzom lekkości i optycznie je powiększa, a jednocześnie pozostaje łatwy do dopasowania do różnych stylów aranżacji – od nowoczesnych po klasyczne.
Materiał wykonany z trwałego PCV gwarantuje odporność na codzienne użytkowanie. Grubość całkowita 2,20 mm oraz warstwa użytkowa 0,5 mm zabezpieczają powierzchnię przed ścieraniem i uszkodzeniami, co sprawia, że wykładzina Titan sprawdzi się także w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu – korytarzach, lokalach usługowych czy biurach.
Dzięki gramaturze 2200 g/m² wykładzina jest stabilna i solidna, a możliwość montażu na ogrzewaniu podłogowym dodatkowo zwiększa komfort użytkowania. Jasnoszary kolor świetnie komponuje się z jasnym drewnem, bielą czy kontrastową czernią, tworząc nowoczesne, przyjazne i przestronne wnętrze.
Wykładzina Titan to połączenie funkcjonalności z estetyką – łatwa w czyszczeniu, odporna na intensywne użytkowanie i zaprojektowana tak, by służyć przez lata. To doskonały wybór zarówno do mieszkań, jak i do obiektów komercyjnych, gdzie liczy się trwałość oraz elegancki wygląd podłogi.
Gramatura
2200 g/m2
Dodatkowe informacje
Można stosować na ogrzewanie podłogowe
Kraj Pochodzenia:
Serbia
Grubość
2,20 mm
Warstwa użytkowa
0,50 mm
Kolor
Jasno szary
Klasa ogniowa
Bfl-s1
Wzór
Imitacja betonu