• Obniżka

WYKŁADZINA PCV DOMOWA PORTO DESKA JESION 3M

33,99 zł
23,99 zł Zniżka 10,00 zł
Brutto

Charakterystyka wykładziny:

  • grubość: 2,5 mm
  • waga całkowita: 1,60kg/m²
  • warstwa użytkowa: 0,15 mm
  • długość dowolna
  • można stosować na ogrzewanie podłogowe
  • wykładzina do wysyłki zwinięta w rulon
  • do stosowania wewnętrznego
  • łatwa w utrzymaniu
  • prosty montaż
  • super cena!

Cena podana na aukcji dotyczy 1 metra kwadratowego

Rozmiar
Ilość

 

Bezpieczene Zakupy

 

Szybka Wysyłka

 

Możliwość Zwrotu

WYKŁADZINA PCV PORTO JESION

Elastyczna wykładzina o wzorze imitujący drewniane panele z mocno zaznaczonymi sękami w odcieniach brązowego. Podłoga została wykonana z polyvinylchloridu znanego również pod krótszą nazwą PCV. Jest to wykładzina przeznaczona do użytku domowego. Grubości oferowanej wykładziny to 2,5 mm i warstwa użytkowa 0,15 mm, przeznaczona do pomieszczeń mieszkalnych o średnim natężeniu ruchu. Mocna - odporna na wgniecenia i załamania, oraz promienie UV.

CO TO SĄ WYKŁADZINY PCV ?

Wykładziny elastyczne to aktualnie najszybszy i najłatwiejszy sposób na stworzenie nowej podłogi. Elastyczną wykładzinę PVC możemy bez problemu położyć na każdej nawierzchni, włącznie z płytkami i panelami. Sposób montażu elastycznej wykładziny PVC jest zbliżony do wykładzin podłogowych. Dużo łatwiejsza jest jednak pielęgnacja nawierzchni z PVC. Ogranicza się ona do odkurzenia wykładziny i przetarcia jej na mokro.

ZALETY WYKŁADZIN PCV

wykładzin elastycznych są hipoalergiczne,odporne na działanie wody,idealna podłoga do takich pomieszczeń jak: kuchnia, łazienka, pokój, korytarz, salon, biura, hotelu, przedszkola, szkoły, instytucji publicznych, powierzchni handlowych, powierzchni targowychwysoka odporność na wilgoć,uszkodzenia mechaniczne,ścieranie czy rozrywanie.

Wykładzinę położysz szybko, samodzielnie i bez użycia specjalistycznych narzędzi.

Wystarczą: ostry nóż, szpachla do rozprowadzania kleju i zwijana miarka. Przed przystąpieniem do montażu trzeba przygotować podłoże. Powinno być twarde, równe, gładkie, suche i bez pęknięć. Jeśli chcesz położyć wykładzinę na podłoże betonowe, najpierw wylej na nie masę samopoziomującą, która usunie wszystkie nierówności. Jeżeli podłożem będą stare, zniszczone deski – wzmocnij wkrętami ich obluzowane mocowanie. Następnie uszczelnij wszystkie szpary pomiędzy nimi szpachlówką do drewna i wylej masę samopoziomującą.

Wykładzinę łatwo utrzymać w czystości. Codzienna konserwacja to: zamiatanie, czyszczenie odkurzaczem lub przecieranie wodą z domieszką łagodnego detergentu.

Wykładzina ta idealnie nadaje się do pokoju, kuchni, przedpokoju, salonu, piwnicy.

Zastrzegamy sobie różnicę wymiarów +/-2%

Proszę pamiętać, że ze względu na indywidualne ustawienia monitora/typ monitora kolor produktu może nieznacznie różnić się w rzeczywistości.

1metr kwadratowy = 1 sztuka :)

(cena NIE dotyczy 1 metra bieżącego)

ZAMÓWIONĄ WYKŁADZINĘ OTRZYMASZ W JEDNYM KAWAŁKU/ARKUSZU

SPOSÓB ZAMAWIANIA

Przykłady :

Rozmiar 2mb x 3 = 6m² - zamów 18szt

Rozmiar 6mb x 3 = 18m² - zamów 18szt

PORTO.3M.PEAR.PFFECT.7.JESION
185 Przedmioty

Specyfikacja

Gwarancja:
24 miesiące

Specyficzne kody

EAN13
5907736290420