• Obniżka

WYKŁADZINA PCV MARMUR BIAŁA KAMIEŃ BINGO PORTO 505

37,99 zł
29,90 zł Zniżka 8,09 zł

(29,90 zł /m2)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni od promocji: 37.99 zł
Brutto
Rozmiar
Ilość

 

Bezpieczene Zakupy

 

Szybka Wysyłka

 

Możliwość Zwrotu

BINGO PORTORO 505 

Kolekcja wykładzin BINGO z efektem naturalnego kamienia to podłogi zarówno do nowoczesnych jak i tradycyjnych stylów wnętrz. Wykładzina jest wykonana z najwyższej jakości materiałów co gwarantuje długie użytkowanie. Wyjątkowa kolorystyka i wygląd daje duże możliwości aranżacyjne. Całkowita grubość wykładziny to 2,8 mm a warstwa użytkowa to 0,20mm. 

CO TO SĄ WYKŁADZINY PCV ?

Wykładziny elastyczne to aktualnie najszybszy i najłatwiejszy sposób na stworzenie nowej podłogi. Elastyczną wykładzinę PVC możemy bez problemu położyć na każdej nawierzchni, włącznie z płytkami i panelami. Sposób montażu elastycznej wykładziny PVC jest zbliżony do wykładzin podłogowych. Dużo łatwiejsza jest jednak pielęgnacja nawierzchni z PVC. Ogranicza się ona do odkurzenia wykładziny i przetarcia jej na mokro.

ZALETY WYKŁADZIN PCV

wykładzin elastycznych są hipoalergiczne, odporne na działanie wody, idealna podłoga do takich pomieszczeń jak: kuchnia, łazienka, pokój, korytarz, salon, biura, hotelu, przedszkola, szkoły, instytucji publicznych, powierzchni handlowych, powierzchni targowych wysoka odporność na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne, ścieranie czy rozrywanie.

Wykładzinę położysz szybko, samodzielnie i bez użycia specjalistycznych narzędzi.

Wystarczą: ostry nóż, szpachla do rozprowadzania kleju i zwijana miarka. Przed przystąpieniem do montażu trzeba przygotować podłoże. Powinno być twarde, równe, gładkie, suche i bez pęknięć. Jeśli chcesz położyć wykładzinę na podłoże betonowe, najpierw wylej na nie masę samopoziomującą, która usunie wszystkie nierówności. Jeżeli podłożem będą stare, zniszczone deski – wzmocnij wkrętami ich obluzowane mocowanie. Następnie uszczelnij wszystkie szpary pomiędzy nimi szpachlówką do drewna i wylej masę samopoziomującą.

Wykładzinę łatwo utrzymać w czystości. Codzienna konserwacja to: zamiatanie, czyszczenie odkurzaczem lub przecieranie wodą z domieszką łagodnego detergentu.

Wykładzina ta idealnie nadaje się do pokoju, kuchni, przedpokoju, salonu, piwnicy.

Zastrzegamy sobie różnicę wymiarów +/-2%

Proszę pamiętać, że ze względu na indywidualne ustawienia monitora/typ monitora kolor produktu może nieznacznie różnić się w rzeczywistości.

1metr kwadratowy = 1 sztuka :)

(cena NIE dotyczy 1 metra bieżącego)

ZAMÓWIONĄ WYKŁADZINĘ OTRZYMASZ W JEDNYM KAWAŁKU/ARKUSZU

SPOSÓB ZAMAWIANIA

Przykłady :

Rozmiar 2mb x 4 = 8m² - zamów 8szt

Rozmiar 3,5mb x 4 = 14m² - zamów 14szt

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE DOSTAWY- prosimy o zapoznanie się przed wyborem opcji dostawy

Kurier DPD - wykładzina do 12m²

Dostawa przez  sprzedającego (Kurier Rohlig suus)- każdy wymiar wykładziny

IVC group
WYKPCVPORTO508
963 Przedmioty

Specyfikacja

Kolor
Biały
Gramatura
1600 G/M2
Grubość
2,80 mm
Warstwa użytkowa
0,20 mm
Dodatkowe informacje
Można stosować na ogrzewanie podłogowe
Gwarancja:
24 miesiące
Kraj Pochodzenia:
Belgia

Specyficzne kody

ean13
5401142099085