• Obniżka

PŁYTKI WINYLOWE LVT CLICK DUREA SPC L4F 92 JASNY SZARY

169,00 zł
129,00 zł Zniżka 40,00 zł
Brutto
Ilość

 

Bezpieczene Zakupy

 

Szybka Wysyłka

 

Możliwość Zwrotu

PŁYTKI SPRZEDAWANE SĄ W PEŁNYCH OPAKOWANIACH

CENA DOTYCZY 1 METRA KWADRATOWEGO 

KALINA FLOOR DUREA L4F CLICK MARBLE LIGHT GREY 92 

Płytki winylowe Durea to łatwość montażu wynikająca z elastyczności i jednoczesnej solidności. To nowa koncepcja, która zmieni twoje życie. Płytki są lekko elastyczne, aby były całkowicie plastyczne podczas układania, ale po położeniu na podłodze płytki nie przesuwają się, dzięki antypoślizgowemu podkładowi, który przylega doskonale do podłoża i tym samym ułatwia pracę przy układaniu podłogi.

Łącząc łatwy montaż i nowoczesny design, kolekcja winylowych podłóg Durea z zintegrowanym podkładem oferuje innowacyjne i zaskakujące wzory. Możesz zapomnieć o niedogodnościach związanych z konserwacją klasycznego parkietu oraz o śladach i odpryskach jakie powstają na laminatach. Dzięki tego typu produktom otrzymujesz estetykę parkietu z prawdziwego drewna, trwałą i solidną oraz niespotykaną dotąd łatwość konserwacji!

Podłogi  LVT SPC (ang. solid polymer core) to produkt nowej generacji. Wyróżnia je sztywny rdzeń, dzięki, któremu podłogi cechują się szczególną wytrzymałością. Płytki LVT SPC mają rdzeń z kompozytem skały wapiennej. To zdecydowanie lepszy wybór niż zwykłe panele winylowe. Podłoga LVT SPC będzie dawała wrażenie solidności pod stopami i jest lepiej zabezpieczona przed wgnieceniem i ścieraniem. Podłogi SPC z powodzeniem znajdą zastosowanie w każdym wnętrzu, również w miejscach narażonych na działanie wilgoci, jak przedpokój, kuchnia czy łazienka. 

Podłogi  są przyjemne w dotyku i dają poczucie miękkości i ciepła podczas użytkowania oraz znacząco wyciszają pomieszczenia, w których są użytkowane. 

Płytki winylowe mocowane na klik są łatwe i szybkie w montażu. Są instalowane bez użycia kleju i mogą być nakładane na wiele istniejących podłóg. Możliwość ta jest szczególnie ceniona wśród osób poszukujących rozwiązania, które pozwoli na szybką zmianę podłogi. Nie ma też problemu z przywróceniem ich pierwotnego stanu, płytki można łatwo zdemontować.

PANELE.LVT.SPC.L4F.DUREA.92
86 Przedmioty

Specyfikacja

Kolor
Szary
Kształt:
Prostokąt
Gramatura
8400g/M2
Podkład
1mm Ixpe Acoustic Backing
Dodatkowe informacje
Można stosować na ogrzewanie podłogowe
Klasa ścieralności
0,30mm
System montażu
Click
Ilość m2 w opakowaniu
2,23m2
Kraj Pochodzenia:
Belgia
Fazowanie
4x Micro V Fuga
Zobacz także